Najnudniejsza książka 2017 roku

More
2 years 2 months ago #715 by AoiAkuma
Od siebie mogę dorzucić dwie książki walczące o miano "najnudniejszej powieści przeczytanej w 2017". Są to Ferdydurke Gombrowicza oraz Zaklinacz ognia Cindy Williams Chimy. Jeśli chodzi o pierwszą z tych lektur... Ja wiem, rozumiem, co autor chciał przekazać, ale tak absurdalny sposób przedstawienia kompletnie do mnie nie przemawia. A Zaklinacz... No cóż, książka miała potencjał bycia świetną historią, ale potencjał ten został w stu procentach zmarnowany, a całość okazała się zwyczajnie nudna.

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
2 years 2 months ago #733 by KingaRecenzuje

Książna wrote: Tak, również tego nienawidzę.:/ Nastawiam się na dobrą, pełną emocji lekturę, a czasem się zdarza, że dostaję badziewie w pięknej okładce i zastanawiam się jak znowu dałam się tak zwieść. :lol: Dlatego jak najczęściej powtarzam sobie, żeby nie mieć żadnych oczekiwań, bo jest nadzieja, że się zaskoczę. :)

Ja również zawsze to sobie powtarzam. Zawsze, gdy jakaś książka ma super-mega-hiper opinie, staram się nie oczekiwać od niej niczego wielkiego, bo wiem, że prawdopodobnie historia wcale nie będzie taka świetna... no ale niestety nie zawsze to wychodzi, a potem bywa różnie. Najczęściej zastanawiam się, czy to ja jestem dziwna, czy ci wszyscy ludzie, którzy tak bardzo wychwalali coś tak przeciętnego. A może z odpowiednim nastawieniem ja również byłabym zachwycona? No cóż, tego chyba nigdy się nie dowiem, bo kiedy oczekuje się zbyt wiele, to już jest po ptakach :P

More
2 years 2 months ago #734 by KingaRecenzuje

AoiAkuma wrote: Od siebie mogę dorzucić dwie książki walczące o miano "najnudniejszej powieści przeczytanej w 2017". Są to Ferdydurke Gombrowicza oraz Zaklinacz ognia Cindy Williams Chimy. Jeśli chodzi o pierwszą z tych lektur... Ja wiem, rozumiem, co autor chciał przekazać, ale tak absurdalny sposób przedstawienia kompletnie do mnie nie przemawia. A Zaklinacz... No cóż, książka miała potencjał bycia świetną historią, ale potencjał ten został w stu procentach zmarnowany, a całość okazała się zwyczajnie nudna.

Zaklinacz naprawdę taki słaby? A ja się naczytałam tyle świetnych opinii ;-; Książka siedzi i czeka na mojej półce na swoją kolej i w tej chwili cieszę się, że jest wygraną w konkursie a nie moim własnym zakupem, bo bardzo nie lubię kupować powieści, które na koniec okazują się nie takie fajne jak miało być. Teraz chyba podejdę do niej z większą rezerwą ;)

More
2 years 2 months ago #744 by Recenzje na widelcu
Ja zawsze po przeczytaniu książki sprawdzam ocenę na LC. I gdy widzę zachwyty nad powieścią, która jest moim zdaniem mierna... szukam kogoś, kto ma zdanie podobne do mnie. I od razu mi lepiej :)

More
2 years 2 months ago #748 by Książna

Przepisy na widelcu wrote: Ja zawsze po przeczytaniu książki sprawdzam ocenę na LC. I gdy widzę zachwyty nad powieścią, która jest moim zdaniem mierna... szukam kogoś, kto ma zdanie podobne do mnie. I od razu mi lepiej :)

Zawsze (na szczęście) ta jedna, negatywna opinia się gdzieś znajdzie. ;)
The following user(s) said Thank You: Recenzje na widelcu

More
2 years 2 months ago #752 by Recenzje na widelcu
To prawda :) Ale momentami czuję się jak odludek :)

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.154 seconds