Najnudniejsza książka 2017 roku

More
2 years 1 month ago #603 by Vicky
Jaki jest Wasz typ?

U mnie to chyba Tysiąc pięter. Czytam i czytam i nie mogę doczytać do końca. Świat jest świetnie wykreowany, powiedziałabym wręcz, że niesamowicie, ale przy tej mnogości bohaterów... tam się zwyczajnie nic nie dzieje!

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
2 years 1 month ago - 2 years 1 month ago #605 by Książna
O! Ja w tej kwestii mogę stworzyć swoją topkę! :lol: Są to książki przeczytane w 2017r. przeze mnie, nie wydane. :)

1.
Filozoficzny bełkot jakiegoś wariata. Postacie nijakie, przedstawione sytuacje bardzo nierealne (nastolatek leci na inny kontynent na kilka dni, jakoś bez wielkich zastrzeżeń rodziców), ta cała teoria wieloświatów bardzo niedopracowana. Ta bardzo ładnie wydana, równocześnie z tak samo piękną ceną, 'książka' najzwyczajniej nie ma sensu.

2.
Nie da się z głównej bohaterki zrobić większej idiotki, niżeli zrobiła to autorka. Znowu nielogiczność wydarzeń, przewidywalne zakończenie i wszystko nie miało spójności.

3.
Gra, która nie ma sensu, wydarzenia, które nie mają sensu, świat, który nie ma sensu. Wszystko co dzieję się w tej książce nie jest ciekawe, a przepełnione brakiem logiki i znowu głupiutka główna bohaterka.

4.
Jedna z najbardziej naiwnych historii jakie czytałam. Dające nadzieje nieśmiałym dziewczynkom na spotkanie miłości swojego życia. Prawdziwego mężczyzny, który nie będzie zwracał uwagi na nasz wygląd itd.itd... Niestety, na mnie już takie historyjki nie działają.:(

5.
Powielenie wielokrotne tej samej historii. Gdy czyta się coś podobnego setny raz i to gorzej napisanego to zwyczajnie nudzi.
Last edit: 2 years 1 month ago by Książna.

More
2 years 1 month ago #609 by Recenzje na widelcu
No coś Ty! A ja się w niej zakochałam :)

More
2 years 1 month ago #610 by Recenzje na widelcu
Ja mam wrażenie, że zakwalifikowanie danej książki do "najnudniejszych" zależy u mnie od natchnienia. Jeśli nie mam ochoty jej czytać, a muszę, to męczę się strasznie.

Ale poza tym, ostatnio strasznie mnie rozczarowało "Lifeblood", podobała mi się pierwsza część, a druga... jej, jak ja męczyłam.

Jeszcze bardziej cierpiałam przy czytaniu "Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno". Nic, co się tam działo, nie było dla mnie wiarygodne, a od ilości przytulania robiło mi się mdło.

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, nie podobały mi się też "Lampiony" Bondy, tylu bohaterów nie spotkałam w żadnej innej książce. I za nic nie mogłam się połapać kto jest z kim i dlaczego.

More
2 years 1 month ago #615 by Vicky
Od razu widać jak różny można mieć gust! Tytuły: "Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno", "Caraval" i "Czerwona królowa" ogromnie mnie wciągnęły.
The following user(s) said Thank You: Recenzje na widelcu

More
2 years 1 month ago #617 by Książna
Mnie również "Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno" jakoś nie poruszyło. :) Była bardzo średnia, a historia jakoś szczególnie mnie nie wciągnęła. :)
The following user(s) said Thank You: Recenzje na widelcu

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.102 seconds