Seriale

More
1 year 6 months ago #1461 by just_monca
Replied by just_monca on topic Seriale
Od 15 lat jestem wierna Agentom NCIS i naprawdę obejrzałam wszystkie sezony po kilka razy (to już choroba) :-D Poza tym zaczęłam oglądać Dawno, dawno temu – ale nie skończyłam. Czeka Gra o tron i Supernatural – może kiedyś się za to wezmę :D

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
1 year 6 months ago #1462 by Książna
Replied by Książna on topic Seriale
Przeraża mnie ilość sezonów i odcinków Supernatural, więc nie wiem kiedy je obejrzę. :D
A aktualnie jestem po 2 sezonie 13 powodów, w którym jestem zakochana. Po 1 sezonie The Orange is the new black i nie ukrywając, trochę się zawiodłam. A kolejną moją miłością zostało Bractwo czerwonej opaski. Na prawdę cudowne i bardzo polecam. :)

More
1 year 6 months ago #1463 by Detektyw Książkowy
Replied by Detektyw Książkowy on topic Seriale
Niestety rzadko oglądam seriale :( Trzy lata temu miałam fazę na Baśnie Braci Grimm :D :D W nieskończoność mogłabym oglądać te adaptacje :D

More
1 year 6 months ago #1465 by Detektyw Książkowy
Replied by Detektyw Książkowy on topic Seriale
O czym jest ten ostatni serial? Bo nie nie słyszałam nigdy o Bractwie czerwonej opaski :)

More
1 year 5 months ago #1474 by Książna
Replied by Książna on topic Seriale
O dzieciakach mieszkających w szpitalu. M.in. dziewczyna z anoreksją, chłopak z amputowaną nogą, dawniej sławna cheerleaderka, która teraz choruję na serce, dzieciak w śpiączce, a wszystkim przewodzi przystojny, miły doktor i stanowcza pielęgniarka. :) Świetna gra aktorska i fabuła. :)

More
1 year 5 months ago #1477 by Milena eMka
Replied by Milena eMka on topic Seriale
Nie dawno skończyłam "Grimma" i zdecydowanie jestem pod wrażeniem, bo chyba nie było odcinka, który byłby nudny.
Teraz katuje "Pamiętniki wampirów" choć moda na ten serial już przeminęła dawno temu to ja dopiero teraz się z nim zapoznaje. Pierwsze dwa sezony jak najbardziej mi się podobały, trzeci już nieco męczy, a jeszcze sporo przede mną

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.088 seconds