Piękna i Bestia - książka, animacja, a może film?

More
4 years 11 months ago #967 by Vicky
Co najbardziej przypadło Wam do gustu? Szczerze przyznam, że w tym wypadku nie przepadam za książkową, oryginalną wersją, za to kocham animację Disney'a. Film fabularny był jej dość wierny przez co całkiem przypadł mi do gustu. Marzy mi się jeszcze fabularna ekranizacja Dzikich Łabędzi, ale to niestety nie Disney był odpowiedzialny za animację, więc pewnie się nie doczekam.

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
4 years 11 months ago #969 by Fene
Oglądałam jedynie film Disneya i ten, który wyszedł ostatnio. Oba mi się podobały, chociaż fabularny odrobinę mniej. Książki nie czytałam, kiedyś być może nadrobię :)

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
4 years 11 months ago #988 by KingaRecenzuje
Miałam okazję jedynie oglądać Disneyowską interpretację i muszę przyznać, że mnie nie porwała, dlatego też nie sięgnęłam ani po wersję papierową, ani tą z wielkiego ekranu. O ile wszelkie baśnie po prostu uwielbiam, tak ta jakoś wyjątkowo mnie nudzi. Nie wiem dlaczego tak jest, no ale cóż, bywa :/
Uwielbiam za to "Dwór Cierni i Róż" Sary J. Maas, dla którego owa baśń była inspiracją. Czuć ten klimacik, no i takie przedstawienie jakoś lepiej do mnie przemawia.

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.158 seconds
Powered by Kunena Forum