Player one

More
1 year 3 months ago - 1 year 3 months ago #1446 by Książna
Player one was created by Książna
Znów złamałam swoją zasadę "najpierw książka, potem film". Ale jak już się zdarzyło być nieopodal kina, należało wpaść, a czasu na lekturę nie było. Dlatego nie mam pojęcia jak wiele jest pokrycia z książką, ale muszę przyznać, że na wielkim ekranie kinowym wszystkie efekty specjalne wyglądały świetnie. Film bardzo mi się podobał, wciągnęłam się w fabułę wyłączając z zewnętrznego świata. Opowiadał o świecie, który przenosi do wirtualnej rzeczywistości. Tam, nieżyjący już twórca, wyznaczył zadanie zdobycia 3 kluczy i Easter Egga, za co w rzeczywistości można było otrzymać pół biliona dolarów i panowanie nad grą. Więc jak widać, dla graczy będzie to świetna rozrywka czy też dla ludzi zwracających uwagę na dobre efekty specjalne, bo powtórzę jeszcze raz, całość sprawiała bardzo dobre wrażenie. Jednak w tej historii są dwa minusy. Wątek miłosny i nie porywająca gra aktorska. Pierwszy był typowym wątkiem z młodzieżowej fantastyki, po jednym dniu główni bohaterowie się zakochują, nierozłączna miłość, zrobię dla ciebie wszystko itd. (wiadomo o co chodzi-zbyt naiwne). Za to gra aktorska... nie była zła. Ale żaden aktor nie porwał mnie na kolana, najlepiej była odzwierciedlona tylko, mam wrażenie, postać twórcy, nieśmiały, skromny, inteligentny, mówiący "własnym" językiem.
Więc mimo tych minusów, oglądało się wyśmienicie, na prawdę dobra rozrywka, a przede wszystkim przekonała mnie do przeczytania książki.
Ktoś wybiera się do kina obejrzeć? :)
Last edit: 1 year 3 months ago by Książna.

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.110 seconds