Cudowny chłopak

More
1 year 7 months ago - 1 year 7 months ago #1097 by Książna
Cudowny chłopak was created by Książna
Książka "Cudowny chłopak" już od dłuższego czasu chodziła za mną, a gdy usłyszałam o ekranizacji jeszcze bardziej moja chęć do tej lektury się zwiększyła, a po obejrzeniu ekranizacji jestem w 100% pewna, że muszę ją przeczytać!
Film jest bardzo wzruszający, a równocześnie zabawny. Opowiada o chłopcu ze zdeformowaną twarzą, który we wczesnym dzieciństwie przeszedł około 20 operacji. Historia 10-letniego Auggiego zaczyna się od tego, że chłopak pierwszy raz idzie do szkoły. Obawia się tego jak postrzegać będą go rówieśnicy i spoglądać na twarz próbując wyczytać jego przeszłość.
Przez cały seans jesteśmy przykuci do ekranu, a gra aktorka powala nas na kolana. Według mnie wszyscy aktorzy poradzili sobie z rolą. Owen Wilson jak zawsze nas rozbawiał, a na młodego Jacoba Tremblaya zdecydowanie czeka świetna kariera. Muszę przyznać, że chwilami łza zakręciła mi się w oku. Jeden z najlepszych familijnych filmów. Koniecznie polecam obejrzeć z całą rodziną. :)
Ktoś z was również wybiera się do kina? :)
Last edit: 1 year 7 months ago by Książna.

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
1 year 7 months ago #1102 by Milena eMka
Replied by Milena eMka on topic Cudowny chłopak
Do kina chyba się nie wybiorę, choć kiedyś z pewnością obejrzę. Na razie mam w planach przeczytać książkę

More
1 year 7 months ago #1109 by Chiyome
Replied by Chiyome on topic Cudowny chłopak
Byłam na filmie i powiem szczerze, że nie żałuję. Naprawdę dobrze się bawiłam.

More
1 year 7 months ago #1111 by Martawsrodksiazek
Replied by Martawsrodksiazek on topic Cudowny chłopak
Zazwyczaj wzbraniam się przed historiami, które wzruszają, jednak cudowny chłopak przyciąga. Pewnie obejrzę, jak tylko przeczytam książkę. Zachęciłyście mnie :)

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.103 seconds